Дипломна робота

Дипломна робота або дипломний проект – це випускна кваліфікаційна робота, яка є підсумком навчання на одній із програм підготовки (спеціаліст, бакалавр, магістр) і включає всі знання та вміння отримані за роки навчання у вузі. Види дипломних робіт загалом можна поділити на теоретичні та практичні.

Теоретична дипломна робота

Обмежується роботою із літературою. Прикладом може бути така тема дипломної роботи як «Вплив ідей М. Монтесорі на становлення корекційної педагогіки». Обсяг таких робіт від 50 до 70 сторінок. Джерел літератури в таких роботах найчастіше від 50 до 100. Щодо складності роботи, час на її написання може зайняти від 2-х тижнів до 2-х – 4-х місяців. Вартість такої роботи має розмах від 1 900 грн. до 3 500 грн.

Практична дипломна робота

У практичній роботі необхідно проведення дослідження у будь-якому його вигляді: педагогічний експеримент, аналіз економічних даних підприємства, аналіз літературного твору та ін. Типові теми таких робіт «Вплив стилю сімейного виховання на рівень тривожності молодшого школяра». Часто обсяг таких робіт і кількість джерел, що використовуються, збігається, це відповідно від 50 до 70 сторінок і від 50 до 100 літературних джерел. На практичну дипломну роботу потрібно від 3-х тижнів до 6 місяців. Вартість таких робіт має більший розмах і найчастіше варіюється від 2 700 грн. до 6 000 грн. залежно від складності.

Ознайомитись з прикладом дипломної роботи:

Особливості замовлення дипломної роботи у нас

  1. При замовленні будь-якого виду дипломної роботи Ви отримуєте унікальний текст (щонайменше 70% авторського тексту).
  2. Ми працюємо лише за завіреним планом, що значно підвищує гарантії того, що науковому керівнику робота сподобається.
  3. На початковому етапі роботи ми пропонуємо короткий зміст кожного підпункту, для того, щоб затвердити його у наукового керівника та написати роботу швидко та якісно.
  4. У своїй роботі ми звичайно беремо актуальні джерела (за останні 7-10 років + першоджерела та монографії, перевидання яких не випускалися).
  5. Роботу Ви отримуєте за розділами, терміни готовності кожного обумовлюються заздалегідь. Так зручніше завіряти у викладача частини роботи та оперативно її редагувати.
  6. Якщо потрібно, ми працюємо і з іноземною літературою.
  7. У додатку до роботи Ви отримуєте дані, за якими писалася робота (результати тестування, таблиці розрахунків статистичних критеріїв, дані підприємства, списки аналізованих фразеологізмів тощо).
  8. Внесення правок на роботу входить у вартість, якщо вони потрібні за початковими вимогами (не перечать обумовленому з керівником плану змісту роботи).
  9. Ми підтримуємо наукові знання, і якщо Ви проводите реальне дослідження, а потребуєте тільки його опис, то отримуєте знижку.
  10. На дипломні роботи як теоретичного, так і практичного характеру поширюється реферальна програма. «Приведи друга і отримай знижку 5% від замовлення».