Все виды научных работ по гуманитарным дисциплинам
  • contact@moydiplom.com.ua
  • +38 (068) 380-0962 +38 (066) 781-6355

Переваги вибору стратегії розвитку підприємства на засадах фасетної класифікації

50 

Код работы: С 00002
Дисциплина: Экономика
Тип работы: Статья
Количество страниц:
 3
Источников литературы: 6

Описание

Наукова стаття про переваги вибору стратегії розвитку підприємства. Особлива увага сконцентрована на фасетній класифікації.

УРИВОК

В роботі описано фасетний вид класифікації економічної інформації з точки зору ефективної стратегії розвитку підприємства.

Виділено переваги фасетної класифікації, наведено основні принципи її формування.

Очевидно, що для формування стратегії розвитку на підприємстві керівнику необхідна об’єктивна інформація про стан справ.

Джерелом такої інформації може бути система управлінського обліку, при розвитку стратегічного обліку та створення системи стратегічного обліку.

Керівники підприємств і підрозділів приходять до необхідності створення єдиної системи класифікації, в якій враховуються об’єкти і факти господарської діяльності.

***************************************************************

Варто очікувати вдосконалення фасетної класифікації в напрямку розширення можливостей обліку фактора часу, реєстрації змін у стані об’єкта на відміну від фіксації стану об’єкта обліку як це здебільшого відбувається в обліку в даний час.

У даній роботі розглянуті лише основні можливості, які отримує користувач в результаті використання фасетної класифікації. Ми переконані, що вона може і повинна бути застосована для вибору напряму та стратегії розвитку на сучасному підприємстві.

Не нашли, что искали? – Закажите индивидуальное написание работы или вернитесь к поиску.