Все виды научных работ по гуманитарным дисциплинам
  • contact@moydiplom.com.ua
  • +38 (068) 380-0962 +38 (066) 781-6355

Удосконалення управління органів митного контролю України

100 

Код работы: К 00014
Дисциплина: Таможенное и налоговое дело
Тип работы: Курсовая (теоретическая)
Количество страниц:
 35
Источников литературы: 46

Описание

У курсовій роботі розглянуті поняття і принципи митної справи в Україні, особливості її здійснення, структура та функції органів управління митною справою.

ВСТУП

В даній курсовій роботі визначено основні поняття та особливості митної справи, принципи її формування та існування, місце митної політики в системі державного регулювання економіки України, визначено якими способами здійснюється контроль за дотриманням законності у сфері  митної справи. Особливу увагу приділено проблемам і перспективам розвитку органів митної справи в Україні.

Детально розглянуті структура управління митною справою, її функції та завдання, а також функції митних органів в Україні.

Метою курсової роботи є вивчення та виклад основного матеріалу який стосується роботи органів митного контролю в Україні.

Для досягнення цієї мети було визначено наступні завдання:

  1. Визначити основні види  та нормативні вимоги щодо правопорушень у сфері митної діяльності.
  2. Сучасний стан та проблеми митної діяльності.
  3. Оцінити перспективи та особливості розвитку митної служби в Україні.

Об’єктом дослідження є митна діяльність.

Предметом дослідження є питання теорії, методології і практики митної діяльності та особливості роботи органів митного контролю в Україні.

Інформаційна база: в роботі використовувались Закони України, книги, нормативні та інструктивні матеріали, звіти ДПА України та статті з періодичних видань, наукові праці вітчизняних і зарубіжних учених з теорії, методології, методики митної справи, статистичні довідники.

Курсова робота  містить вступ, два розділи, висновки, перелік використаних джерел. В першому розділу розглядаються теоретичні аспекти щодо поняття та особливості здійснення митної справи, структура органів управління митною справою та функції митних органів в Україні. У другому розділі розглядаються напрями підвищення ефективності управління митною справою, шляхи  модернізації та розвитку митної служби в Україні та на підприємстві.

Не нашли, что искали? – Закажите индивидуальное написание работы или вернитесь к поиску.