Все виды научных работ по гуманитарным дисциплинам
  • contact@moydiplom.com.ua
  • +38 (068) 380-0962 +38 (066) 781-6355

Особливості складання податкової звітності

100 

Код работы: К 00013
Дисциплина: Таможенное и налоговое дело
Тип работы: Курсовая (теоретическая)
Количество страниц:
 75
Источников литературы: 77

Описание

Курсова робота розглядає теоретичні підходи щодо формування податкової звітності та шляхи удосконалення податкової звітності в Україні.

ВСТУП

У Конституції України зазначено, що кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, визначених законом.

Нарахування і сплата будь-якого виду податку чи збору (обов’язкового платежу) припускають здійснення належним чином обліку і розрахунку, результати яких відображаються у відповідній формі податкової звітності.

Таким чином подання податкової звітності є обов’язком платника податків.

В даній курсовій роботі визначено основні поняття та види податкової звітності, нормативні вимоги до її заповнення, визначено якими способами податкова звітність подається до органів державної податкової служби України.

Особливу увагу приділено термінам подання податкової звітності та визначено терміни її подання за основними податковими платежами податок з доходів фізичних осіб та податок на додану вартість.

Детально розглянуто електронне подання податкової звітності, як важливої складової реформування податкової системи України. Розглянуто особливості її розвитку, визначено основні поняття, процедуру та способи подання звітності в електронному вигляді.

Метою курсової роботи є вивчення та виклад основного матеріалу який стосується основних видів, методики складання та подання податкової звітності.

Для досягнення цієї мети було визначено наступні завдання:

  • визначити основні види податкової звітності та нормативні вимоги до її заповнення
  • терміни подання звітності за основними податковими платежами
  • оцінити перспективи та особливості електронного подання податкової звітності в Україні

Об’єктом дослідження є податкова звітність.

Предметом дослідження є питання теорії, методології і практики складання податкової звітності.

Інформаційна база: в роботі використовувались Закони України, книги, нормативні та інструктивні матеріали, звіти ДПА України та статті з періодичних видань, наукові праці вітчизняних і зарубіжних учених з теорії, методології, методики оподаткування, статистичні довідники.

Не нашли, что искали? – Закажите индивидуальное написание работы или вернитесь к поиску.