Все виды научных работ по гуманитарным дисциплинам
  • contact@moydiplom.com.ua
  • +38 (068) 380-0962 +38 (066) 781-6355
Распродажа!

Принципи планування у теорії управління

50  30 

Код работы: Р 00010
Дисциплина: Гос. служба и управление
Тип работы: Реферат
Количество страниц:
 10
Источников литературы: 6

Описание

Реферат описує принципи планування у теорії управління. Розглянуто класифікацію, систему методів та стратегію у плануванні.

ВСТУП

Вибір загальної стратегії діяльності і розвитку організації потребує її конкретизації та трансформації з гранично загального виду в систему більш приватних, а значить, більш придатних для безпосереднього виконання видів планових завдань. У зв’язку з цим у теорії управління розроблена певна типологія.

Вона досить різноманітна і включає ряд класифікацій, в яких використовуються різні критерії-підстави. Головною є класифікація, що базується на поєднанні двох найважливіших критеріїв.

Чим ближче до початку» загального процесу і «вище в їх ієрархії» є тип плану, тим він більш загальний. Ця класифікація містить типи, що позначаються поняттями політика, тактика, методи, процедури, курс дій, правил і програми. Поряд із уже розглянутими поняттями місії організації, її цілей і завдань, вони утворюють загальний «каркас» всього процесу планування, дають його часову розгортку. Проте вони ж є основними «поверхами» — рівнями ієрархії.

«Політика» являє собою загальне керівництво для дій і ключових орієнтирів для прийняття рішень в організації. Це — своєрідний «мета план», який визначає собою характер, способи і визначає загальний спосіб реалізації всіх інших планів в організації. Політика, як стиль, втілює в собі «дух компанії, її імідж, загальний підхід до способів досягнення її цілей і завдань.

Стратегія — спосіб реалізації довгострокового планування; тактика, в основному, співвідноситься з короткостроковими планами. Тактика — «короткострокова стратегія», але одночасно також і спосіб, яким реалізується загальна стратегія.

У своїй сукупності узгоджені в рамках загальної стратегії тактики утворюють цілісний курс дій, що представляє собою, таким чином, узгоджені і синхронізовані індивідуальні діяльності (окремих виконавців і підрозділів організації в напрямку досягнення її цілей.

Не нашли, что искали? – Закажите индивидуальное написание работы или вернитесь к поиску.